Wyślij wiadomość
Jiaozuo Eversim Imp.&Exp.Co.,Ltd
Jiaozuo Eversim Imp.&Exp.Co.,Ltd profil firmy
profil firmy
Dom >
Jiaozuo Eversim Imp.&Exp.Co.,Ltd profil firmy
O nas
Łączność
Łączność: Mr. David
Faks: 86-391-7687788
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Jiaozuo Eversim Imp.&Exp.Co.,Ltd

Rynek Główny:
Na calym swiecie
Rodzaj działalności:
Producent , Eksporter
Marki:
Eversim
Ilość pracowników:
50~200
Coroczne wyprzedaże:
10,000,000-15,000,000
Rok założenia:
2015
Eksport szt:
10% - 20%
Szczegóły firmy

Jiaozuo Eversim Import & Export Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem opartym na technologii integrującym produkcję, badania naukowe oraz import i eksport.Kapitał zakładowy wynosi 3 miliony, a łączna liczba pracowników to ponad 60. Firma zwraca uwagę na technologię, rekrutuje talenty, mocno wierzy w koncepcję nauki i technologii oraz stworzyła własny innowacyjny elitarny zespół, w tym 2 inżynierów oraz 5 naukowców zajmujących się ulepszaniem i rozwojem procesu produkcji nieorganicznych soli fluorkowych --- kriolitu i kriolitu potasu.

Firma aktywnie bada i wprowadza innowacje niezależnie, wykorzystując międzynarodowy zaawansowany proces produkcji kriolitu - metoda fluorokrzemianu sodu (metoda fluorokrzemianu) do produkcji kriolitu i współprodukcji technologii krzemionki, ściśle wdrażając normę krajową GB4291-2007, wytwarzając produkty z soli fluorkowej zielone, ochrona środowiska , niska emisja.Nasze produkty są dostępne w proszku, piasku i innych stanach fizycznych i mogą być dostosowane do wymagań klienta.Wiodący produkt, kriolit, ma roczną zdolność produkcyjną 30 000 ton, kriolit potasowy do 50 000 ton, a produkty uboczne krzemionki 7 000 ton, które znajdują szerokie zastosowanie w materiałach ściernych, odlewnictwie hutniczym, ceramice szklanej, drutach spawalniczych i topnik, fajerwerki, materiały ogniotrwałe, obróbka aluminium, elektronika, przemysł wojskowy i inne gałęzie przemysłu.Dzięki silnej sile i doskonałej jakości firma nawiązała długoterminową współpracę z wieloma przedsiębiorstwami, a użytkownicy znajdują się w ponad 20 prowincjach i regionach w Chinach i eksportują do Japonii, Korei, Iranu, Stanów Zjednoczonych i innych krajów oraz jest dobrze odbierany przez użytkowników.

Nasza firma znajduje się w centralnym regionie Chin, z doskonałym położeniem geograficznym.Zaangażowany w dostarczanie klientom nieorganicznego fluorku, dziesięciolecia akumulacji mają jedynie na celu uzyskanie satysfakcji klienta i czekamy na nawiązanie długoterminowej i stabilnej współpracy z producentami i handlowcami na całym świecie

OEM/ODM

1. Nasza firma wyznaje zasadę „klient jest Bogiem”. Polecimy klientom najbardziej odpowiednie produkty zgodnie z ich potrzebami. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i niską ceną, która jest oparta na wymaganiach klientów. Nasza produkcja jest bardzo duża i mamy wystarczająco dużo zapasów, aby dostarczyć towar za pierwszym razem. Ponadto wyślemy Ci bezpłatne próbki na okres próbny przed formalnym zamówieniem.

 

 

Nasz zespół

Jiaozuo Eversim Imp.& Exp.Co., Ltd. ma ponad 120 pracowników, w tym 4 starszych inżynierów i 15 naukowców naukowych nangao.Zobowiązała się do produkcji i doskonalenia procesu nieorganicznego fluorku --- syntetycznego kriolitu i fluorku glinowo-potasowego.